Tvorba webiek vo WordPress

COOL web, COOL cena

Web na WordPress za SUPER cenu

Taký, aký si ho vždy chcel s textami ktoré ťa posunú hore.

Povieš si, je to len webka. Ale zrazu zistíš, že nevieš čo skôr. Grafik? Kóder? Textár? Copywriter? Kde máš začať a čo všetko potrebuješ? My ti to zabezpečíme všetko! Funkčnú webku s textami ktoré ťa neunudia k smrti a navyše, ak s nami ostaneš, posunieme ťa na lepšie priečky. Vieš čo je WordPress? Pre nás najsamsuper redakčný systém, ktorý v poslednom období zaznamenáva veľký boom.

Čo je na ňom také COOL? Jednoducho jeho administráciu zvládneš aj sám. Samozrejme ak máš na to čas. Alebo ho zveríš nám a my sa oň postaráme. Práca s ním je veľmi intuitívna. Má nespočetné množstvo modulov, ktoré si celkom ľahko prispôsobíš podľa vlastných požiadaviek. Navyše, veľa z nich je úplne zadarmo.

Na bežnú prácu s ním nemusíš byť ajťák a rozumie si dokonca aj so SEOm.

wordpress
sprava webu

Full webovka na wordpresse

Povieš si, ako to chceš a my ti to spravíme.

copy

Chrumkavé texty k webke

K webke ti dodáme origoš texty a blogové články

analyza

SEOčko webu

Nastavíme ti všetky základné SEO vecičky.

Čo je to WordPress?

Že ešte WordPress nepoznáš? Teraz je ten správny čas. Pridaj sa ku všetkým, ktorí na ňom už svoju webku majú. Je totiž momentálne najrozšírenejším open source systémom na tvorbu webov na svete. Denne na jeho vylepšeniach pracujú tisícky makačov a wordpress development nadšencov.

Má ho rád aj Google a jeho témy sú plne responzívne. To znamená, že si ťa všetci ľahko pozrú na PC, tablete a dokonca aj na mobile.

Vyžiadaj si cenovú ponuku

Ako bude prebiehať spolupráca?

Menu